WOLONTARIUSZE -Katarzyna Mazurkiewicz
Katarzyna Mazurkiewicz

Kasia odwiedziła Madagaskar w kwietniu 2006. Wyspa i jej mieszkańcy urzekli ją na tyle, że po powrocie zdecydowała się zaangażować w działania Fundacji My Baobab. Kasia pracuje na co dzień jako Strategic Talent Manager w londyńskim oddziale Thomson Reuters. Dzięki temu jest w stanie przenieść na łono Fundacji swoje umiejętności z zakresu szkoleń, zarządzania oraz mechanizmów rekrutacji. Skończyła studia magisterskie na warszawskiej Szkole Biznesu i Administracji. Jest zapalonym podróżnikiem – odwiedziła takie kraje jak: Nowa Zelandia, Indie, Tajlandie i wiele innych fascynujących miejsc.

WOLONTARIUSZE- Hong Han

Hong Han

Magister rachunkowości na Akademii Koźmińskiego w Warszawie. W chwilach wolnych od zajęć uczy Warszawiaków języka chińskiego i uczestniczy w licznych wykładach dotyczących uchodźców na terenie Polski. Choć przemierzyła kawał świata, żeby dotrzeć do Polski, w Afryce jeszcze nie była. Mimo to zawsze jest otwarta na pomoc dla innych, także tych z najbiedniejszego kontynentu.

WOLONTARIUSZ.  Weronika P.
Weronika Pucek

Uczennica Ellesmere College w Wielkiej Brytanii. W sierpniu 2012 r. odbyła miesięczyny wolontariat na Madagaskarze pracując w Oratorio w Mahajandze. Od tego czasu współpracuje z Fundacją.

WOLONTARIUSZ. Paweł P.
Paweł Prządka

Uczeń Ellesmere College w Wielkiej Brytanii, do której dostał pełne stypendium. W sierpniu 2012 r. odbył miesięczny wolontariat na Madagaskarze ucząc dzieci języka angielskiego w Oratorio Don Bosco. Od tego czasu współpracuje z Fundacją. Paweł i Weronika są obecnie najmłodszymi współpracownikami Fundacji.

WOLONTARIUSZ. Dominika G.

Dominika Gradecka
Licealistka, nadzieja polskiego golfa. Dominika pracowała z młodzieżą w Tulearze prowadząc zajęcia w oparciu o autorski program nauczania języka angielskiego, który opracowała w ramach zadań przedwyjazdowych. Dzięki swojej niespożytej energii, uśmiechowi i dokładnemu opracowaniu zajęć potrafiła dotrzeć do uczniów, mimo bariery językowej. Po powrocie do kraju zorganizowała w swojej klasie akcję pisania listów do malgaskich rówieśników. Uczestnicy „School Break with English”, bo tak nazwaliśmy nasze kursy wakacyjne, w kolejnym roku dopytują się, czy ich nauczycielka wróci i w te wakacje.
WOLONTARIUSZE - Maciej Klein
Maciej Klein

W lipcu 2013 r. odbył wolontariat na Madagaskarze ucząc dzieci języka angielskiego w salezjańskim zespole szkół w Tulearze oraz pomagając w tamtejszym oratorio. W Fundacji zajmuje się sprawami formalnymi. Absolwent SGH na kierunku Finanse i Bankowość. Prywatnie – mąż prezeski FMB oraz zapalony wspinacz.

 

WOLONTARIUSZ. Anna B.

Anna Błasiak

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, studiowała również na Politecnico di Milano, we Włoszech oraz obecnie rozpoczyna studia magisterskie w Imperial Business School w Londynie. W lipcu 2014 r. wyjeżdża na wolontariat na Madagaskar uczyć dzieci języka angielskiego w Tulearze.

WOLONTARIUSZ. Ireneusz P.

Ireneusz Parysz

Studiował na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz Politecnico di Milano we Włoszech. Obecnie pracuje i mieszka na Węgrzech. W lipcu 2014 r. wyjeżdża na wolontariat na Madagaskar uczyć dzieci języka angielskiego w Tulearze.

Wszyscy wymienieni wolontariusze przyjmują życzenie 5 grudnia 🙂 (czyli w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza).